Свято дитячої посмішки у Херсоні (фото)

Свято дитячої посмішки у Херсоні (фото)
6 июня 2016 года.

4 чевня у Дніпровському районі міста Херсона фестиваль «Свято дитячої посмішки». 

Фестиваль не випадково так названо, адже на ньому було безліч приводів посміхнутися. Для малечі, яка ледве вміє ходити,  було створено спеціальний павільйончик з різними іграшками, пісок, з якого можна будувати що-завгодно і знайомитись з новими друзями. На гостей фестивалю чекали майтер-класи від творчих студій нашого міста, малювання, англійська, вироблення прикрас та іграшок. Дітям пропонували аквагрим, плетіння, зачіски та розпис хною. Величезне захоплення викликали картонні квіти, будиночки та конструктор від «Дунапак», з якого малеча будувала башти, а квіти розмальовували українськими візерунками. Також для дітей приготували безкоштовні солодощі: морозиво та солодку вату, а ще призи за участь у конкурсах та естафетах.

Сподобалась малечі пожежна машина, в якій можна було посидіти за кермом, приміряти пожежне спорядження та відчути себе справжніми героєм, а ще бронетранспортер і виставка військової зброї, щоб не забувати про тих, хто береже мирне небо над нашим містом.

Святкову атмосферу створювали дитячі колективи художньої самодіяльності Херсону, селищ Наддніпрянське та Зеленівка Дніпровського району, а фінальним акордом програми став виступ учасників шоу «Голос країни».  Свято відбулось за сприяння виконавчого комітету, служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради та за ініціативи депутатів районної ради.

Теги: діти
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости