Святковий старт у шкільне життя на кварталі

Святковий старт у шкільне життя на кварталі
31 августа 2015 года.

У Дніпровському районі склалася добра традиція: проводити веселі святково-розважальні програми для дітей та їх батьків, мешканців кварталів приватного сектору та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. За підтримки депутата Херсонської обласної ради Артема Кияновського, спільно з профільним відділом виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради (завідувач Маргарита Щербакова) свята приходять у нові квартали або подвір'я ОСББ.

Яскраво, гучно та весело святкували початок нового навчального року на дитячому майданчику квартального комітету №1 (межі вулиць Артилерійська, Ладичука, Перекопська, Дніпропетровська, голова комітету Валентина Чухрай). Різнокольорові повітряні кульки, новий дитячий майданчик, розмальований батьками, весела музика зібрали малечу різного віку. Серед них і ті, хто збирається у перший клас, і ті, хто вкотре зустріне шкільних друзів. А ще - зовсім маленькі мешканці, у яких шкільне життя, ще попереду. Ці - найактивніші!

Разом з маленькими дніпровцями святкували батьки, сусіди, а отже підтримка в естафетах та конкурсах була забезпечена! Привітати малечу з початком нового навчального року завітав Артем Кияновський, депутат Херсонської обласної ради, традиційний учасник дитячих свят в районі. Артем Олександрович побажав гарно вчитися, щоб обов'язково здійснити всі свої мрії. А щоб святкувати було веселіше дітлахи отримали корисні подарунки: шкільну канцелярію, солодощі та святково-розважальну програму. Малеча з задоволенням відпочивала разом з батьками та друзями: весела анімація, конкурси, естафети, сімейні змагання - дніпровці вміють святкувати!

Добра традиція, запроваджена органами самоорганізації населення Дніпровського району за підтримки виконавчого комітету районної у місті ради, об'єднує громаду, робить життя світлішим, дарує не тільки малечі, а й дорослим можливість змістовно провести час разом - сім′єю, з друзями і сусідами. Нехай таких добрих та яскравих днів для дітей буде більше в нашому місті, адже щастя в простих речах, які ми здатні робити кожного дня.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює щиру вдячність за постійну підтримку та допомогу депутату Херсонської обласної ради Артему Кияновському, завідувачу відділу з питань органів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Маргариті Щербаковій, активу квартального комітету №1 та особисто голові комітету Валентині Чухрай, і всім-всім, хто долучився до організації і проведення дитячого свята!

Оксана Гузь, виконавчий комітет
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости