Свита «регіонала» розпиляла з партнерами Сальдо 50 мільйонів на перинатальний центр

Свита «регіонала» розпиляла з партнерами Сальдо 50 мільйонів на перинатальний центр
11 марта 2014 года.

Управління капітального будівництва Херсонської облдержадміністрації 24 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Таврія Проект Інжиніринг Компані» на реконструкцію акушерсько-гінекологічного корпусу під перинатальний центр Херсонської обласної клінічної лікарні. Вартість угоди складає 49,55 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Планується посилення фундаментів і стін на п'яти поверхах, виготовлення і монтаж сходів, прибудова другого і технічного поверхів, влаштування балконів, встановлення дверей та вікон, внутрішнє оздоблення, ремонт фасаду, облаштування побутових мереж та ін. Роботи мають провести по грудень 2014 року.

За даними «Віснику державних закупівель» це перший тендер виграний «Таврія Проект Інжиніринг Компані». Сьогодні фірма зареєстрована на Анатолія Трохименка, який від 2011 до кінця 2012 року директором цієї компанії. Власниками раніше почергово були ТОВ «Виробниче підприємство «Форум» і ТОВ «Херсонський науково-технічний центр», обидві зареєстровані на Світлану Коваленко. Першозасновником обох цих фірм раніше був Анатолій Хоменко, депутат Херсонської облради, екс-заступник голови ОДА. Також Світлана Коваленко була партнеркою дружини Хоменка Лариси Шевченко по фірмі ТОВ «Транспортне підприємство «Транссервіс».

Відомо, що у 2012 році Анатолій Хоменко, продаючи щебінь, вказав телефон, що вказаний контактним у держреєстрі для «Таврія Проект Інжиніринг Компані» - (055) 242 02 12.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Тавріяінвест», що належить Миколі, Дмитру та Ірині Бойкам.

Родина Бойків відома як партнери по бізнесу Володимира Сальдо, народного депутата, що донедавна входив у фракцію Партії регіонів, екс-мера Херсона (2002-2012 рр.) і Олександра Гонтаря, депутата Херсонської обласної ради від Партії регіонів - усі вони були засновниками ТДВ «Тавріяінвест», яке припинило діяльність у червні 2013 року. ТОВ «Тавріяінвест» і ТДВ «Тавріяінвест» також вказали в єдиному державному реєстрі однакові номери телефонів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости