Суспільне UA: ХЕРСОН запускає спецпроєкт «З південного неба»

Суспільне UA: ХЕРСОН запускає спецпроєкт «З південного неба»
29 июля 2020 года.

10 серпня в ефірі філії Суспільного UA: ХЕРСОН стартує спецпроєкт «З південного неба».

Це 6 інформаційно-пізнавальних випусків про дивовижні місця Херсонської області.

Проєкт «З південного неба» розповідає найцікавіші факти про Херсонщину, її мешканців та природу й заохочує мандрувати країною.

«Спецпроєкт такого формату ми реалізуємо вперше, тому нам самим було цікаво взятися за нього. З генеральною продюсеркою регіонального мовлення Марією Фрей ми розробили концепцію і силами команди UA: ХЕРСОН утілили її», - прокоментував продюсер Херсонської філії Суспільного Рустам Авдєєв.

Глядачі побачать Олешківські піски, острів Джарилгач, Кам'янську Січ, рожеві озера, Станіславські кручі й херсонські плавні. Вони дізнаються про тамтешні рослини й представників тваринного світу. За словами продюсера, знімати було непросто, адже в південному краї погода непередбачувана.

суспільне

«Ми планували показати найцікавіші й наймальовничіші місця Херсонщини та привернути увагу до внутрішнього туризму. Тим паче, що ситуація з поширенням COVID-19 досі не дає змоги українцям відвідувати іноземні країни. Ми маємо нічим не гірші туристичні локації в себе, але знаємо про них мало. Тепер уся країна зможе побачити цікавинки Херсонщини. Деякі знімальні дні були важкими через сильний вітер і спеку, але команда трималася стійко», - зазначив Рустам Авдєєв.

З організацією зйомок допомогли працівники національних парків, а також прикордонники, адже дві локації - біля адміністративної межі з тимчасово окупованим Кримом.

Над проєктом працювали:

  • продюсер Херсонської філії Суспільного Рустам Авдєєв;
  • режисер проєкту Антон Коломієць;
  • редакторка проєкту Олена Ліщенко;
  • оператор Олександр Шепель;
  • режисер монтажу Василь Рудаков;
  • відеограф Денис Гринишин.

Дивіться спецпроєкт «З південного неба» на сайті UA: ХЕРСОН та фейсбук-сторінці.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости