Суд залишив Мангера і Левіна під вартою до 15 травня

Суд залишив Мангера і Левіна під вартою до 15 травня
17 марта

Дніпровський районний суд Києва продовжив підозрюваним у справі Катерини Гандзюк Владиславу Мангеру та Олексію Левіну запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 15 травня 2021 року без визначення розміру застави.

Адвокат Олексія Левіна Максим Стригун просив для свого підзахисного про зміну запобіжного заходу на менш суворий, ніж тримання під вартою або заставу. Адвокат Владислава Мангера Дмитро Ільченко клопотав про зміну запобіжного заходу Мангеру на заставу у розмірі 1 млн 156 тис грн.

Сторона обвинувачення наполягала на продовженні строків тримання під вартою ще на два місяці.

В ході засідання підозрювані підтримали своїх адвокатів. Зокрема, Мангер зазначив, що з моменту оголошення йому підозри завжди з'являвся на всі суди по справі, тому вважає, що нема підстав для тримання його під вартою. І пообіцяв зявлятися до суду й надалі, якщо запобіжний захід пом'якшать. Саму справу проти нього Мангер назвав абсурдом.

«Ми в досить швидкому темпі розглядаємо справу. Знаходимося на етапі дослідження письмових доказів. Попереду досить великий об'єм - більше ста свідків та значний обсяг відео. Тому, ймовірно, розгляд триватиме ще кілька років. Щодо кінцевих результатів - то поки що складно говорити. В будь-якому випадку той факт, що строк запобіжного постійно продовжується частково свідчить і про те, що обвинувачення Мангеру та Левіну є достатньо обґрунтованими», - говорить представниця сторони потерпілих, адвокат Ольга Веретільник.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости