Суд відправив голову Музиківської ОТГ під домашній арешт

Суд відправив голову Музиківської ОТГ під домашній арешт
13 мая 2019 года.

13 травня відбулось засідання міського суду Херсона, на якому обирали запобіжний захід голові Музиківської ОТГ 74-річному Савелію Лейбзону, якого підозрюють у вимоганні та отриманні хабара у 100 тисяч гривень від підприємця, повідомляє ПІК.

Під будівлею суду пройшов невиликий мітинг на підтримку Лейбзона, у залі суду було присутньо багато людей.

Слідчий прокуратури просив у суда призначити Лейбзону тримання під вартою на строк 60 діб. Також він озвучив можливу суму грошової застави - 1 мільйон 250 тисяч гривень.

Читайте також: У Музиківці відбувся мітинг на підтримку затриманого сільського голови

Адвокати Лейбзона заперечували вимоги обвинувачення та просили суд призначити "взяття на поруки".

У своєму виступі на суді голова Музиківської ОТГ Савелій Лейбзон зазначив:

- Гроші перераховані на рахунок громадської організації на соціальний розвиток громади. Коли до нас звернувся підприємець з пропозицією побудувати сонячну станцію на нашій території, то ми розуміли, що це податки у громаду.

Запропонували внести кошти на розвиток, він заперечень не мав, перерахував кошти вже після того, як питання його було вирішено. Ніякого відношення до цих грошей особисто я не маю, переховуватись від слідства не збираюсь, бо 13 років працюю на посаді сільського голови і ця робота є сенсом мого життя.

Суддя дослідив покази свідків та заявника, матеріали слідства та ухвалив рішення про призначення запобіжного заходу Савелію Лейбзону у вигляді домашнього арешту з перебуванням вдома с 21:00 до 6:00 до 7 липня 2019 року.

Після цього суддя призначив наступне судове засідання, на якому буде розглядатись питання щодо відсторонення Лейбзона від посади голови Музиківської ОТГ.

Теги: лейбзон
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости