Суд відмовився поновлювати Ткаченка на посаді директора ХКТС

Суд відмовився поновлювати Ткаченка на посаді директора ХКТС
22 июня 2021 года.

Суд відмовив Павлу Ткаченку у задоволенні позовної заяви до Херсонського міського голови про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Про це йдеться у рішенні суду.

Звертаючись до суду з позовом про поновлення на посаді директора КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс», стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу Ткаченко зазначив відповідачем Херсонського міського голову а не виконавчий комітет сіської ради міста Херсона. Під час розгляду справи позивач клопотань про заміну неналежного відповідача на належного не подавав.

«Міський голова не є суб`єктом спірних правовідносин, який має відповідати перед позивачем за можливі порушення норм трудового законодавства. Таким чином, у задоволенні позову належить відмовити у зв`язку із пред`явленням вимог до неналежного відповідача, роз`яснивши позивачу право заявити позов до належних відповідачів», - сказано у рішенні суду.

Суд сприяв позивачу в питанні про притягнення до участі у справі інших співвідповідачів або заміну первісного відповідача належним, зокрема залишивши позовну заяву без руху та уточнюючи вимоги в судовому засіданні.

«Участь у справі не належного відповідача унеможливлює вирішення спору по суті позовних вимог. У такому разі обґрунтованість позовних вимог по суті не перевіряється», - йдеться у документі.

Нагадаємо, що мер звільнив Ткаченко 12 лютого «на підставах, передбачених контрактом».

Нагадаємо, що двері в КП кувалдою вибивав охоронець приватної компанії Колихаева, щоб вручити Ткаченку повідомлення про звільнення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости