Суд відхилив чергову заяву адвокатів Мангера про відвід судді


05 / 04 / 2019

Шевченківський суд Києва залишив без задоволення заяву про відвід судді Дмитра Мальцева, який розглядав продовження терміну відсторонення з посади голови Херсонської облради Владислава Мангера.

Як відомо, Мангер є підозрюваним у замовленні вбивства громадської діячки Катерини Гандзюк. У березні Шевченківський суд відсторонив Мангера на 1 місяць - до 6 квітня.

4 квітня суд мав розглянути продовження цього терміну, однак адвокат Дмитро Ільченко заявив відвід судді. Він аргументував це тим, що розглядати продовження відсторонення має той же самий суддя, який приймав перше рішення про це відсторонення.

На розгляд відводу судді Мальцева з'явились лише адвокат Ільченко та прокурор Дмитро Боян. Підозрюваного Мангера на засіданні не було.

Як відповів на питання кореспондента Insider Дмитро Ільченко, присутність Мангера не обов'язкова при розгляді заяви про відвід, незважаючи на покладені на нього обов'язки.

Суддя Андрій Трубніков, який розглядав заяву про відвід, залишив її без задоволення. Розгляд питання про відсторонення продовжить суддя Мальцев. Засідання має відбутись у другій половині дня 5 квітня.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости