Суд продовжив досудове розслідування у справі Гандзюк до 29 липня

Суд продовжив досудове розслідування у справі Гандзюк до 29 липня
12 июня 2020 года.

Досудове розслідування у справі вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк було продовжене до 29 липня. Раніше прокуратура оголосила про його завершення й передання справи до суду.
Про це у коментарі hromadske розповів Андрій Сенюк, прокурор у справі вбивства Катерини Гандзюк.

«У зв'язку з новими обставинами, що виникли, прокурором прийнято рішення про продовження досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні. Воно було відновлене 11 червня», - сказав Сенюк.

Він додав, що одному з обвинувачених у справі - Володимиру Мангеру - було вручене клопотання про зміну запобіжного заходу із заставу на тримання під вартою. Про задоволення цього клопотання прокурори проситимуть у суді, засідання якого розпочалося о 10:00.

Водночас рішення про поновлення досудового слідства стосується й іншого обвинуваченого - Олексія Левіна, але подальші інформацію щодо цього прокурор розкривати відмовився. Він лише зазначив, що виявлені факти засвідчили про «ризики», пов'язані з необхідністю зміни запобіжного заходу.

 

 

Напередодні, 11 червня, Мангер у своєму відеозверненні у Facebook заявив, що у справі Гандзюк з'явилося двоє нових свідків і що на них нібито чинили тиск.

«Дивно, прокурори запросили для ознайомлення з матеріалами справи, й слідство зупинене, а тут якісь нові покази... А чому під час ухвалення прокурорами рішення про завершення слідства не змінювали міру запобіжного заходу?» - заявив тоді Мангер.

Нагадаємо, 27 квітня в Офісі генерального прокурора України заявили про завершення досудового слідства у провадженні щодо підозрюваних організатора та замовника нападу на радницю міського голови Херсона Катерини Гандзюк - Олексія Левіна (Москаленка) та Владислава Мангера. Тоді проти цього рішення виступили активісти ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости