Суд призначив до розгляду по суті обвинувальний акт щодо Вишинського


27 марта 2019 года.

За результатом підготовчого судового засідання Подільського районного суду 26 березня 2019 року колегія суддів призначила судовий розгляд на підставі обвинувального акту відносно керівника незареєстрованої організації «РИА Новости Украина» на 04 квітня 2019 року.

Також суд задовольнив клопотання прокурорів про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою строком до 24 травня 2019 року.

Нагадуємо, що 15 травня 2018 року, прокуратурою АР Крим разом із Служба безпеки України затримано в м. Києві керівника незаконно діючого в Україні ресурсу «РИА Новости Украина». Слідством встановлено, що Федеральное государственное унитарное предприятие «Международное информационное агентство «Россия сегодня» (Russia Today), з метою проведення підривної діяльності проти України, у 2014 році, без передбаченої Законом України «Про інформаційні агентства» державної реєстрації, створило «Росийское информационное агенство новости Украина», з допомогою якого протягом декількох років український медіа простір наповнювався спотвореною інформацією про події в Україні, зокрема, усіляко виправдовувалась окупація півострову Крим Російською Федерацією.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости