Суд повернув до комунальної власності меліоративну систему у Чаплинському районі


3 апреля 2019 года.

Господарським судом Херсонської області розглядався позов керівника Генічеської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Хлібодарівської сільської ради Чаплинського району до фермерського господарства про визнання недійсним на майбутнє договору оренди меліоративної системи та зобов'язання повернути її до комунальної власності, повідомляє Прокуратура Херсонської області.

Прокурор звернувся до суду у зв'язку з порушенням вимог законодавства в частині визначення розміру орендної плати за користування комунальним майном.
Незважаючи на те, що вказаний правочин завдавав шкоди місцевому бюджету у вигляді ненадходження належних сум орендних платежів, Хлібодарівською сільською радою не вживалось заходів щодо приведення у відповідність до вимог законодавства вищевказаного договору.

Позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі. Визнано недійсним на майбутнє договір оренди меліоративної системи та зобов'язано фермерське господарство повернути Хлібодарській сільській раді вказане майно вартістю 16 944 641 грн.

Теги: суд
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости