Суд наклав штраф за не виконання умов договору з постачання продуктів харчування до навчальних закладів Каховки


29 января 2018 года.

19 січня 2018 р. Господарський суд Херсонської області повністю задовольнив позов відділу освіти Каховської міської ради до МПП «Ритм» щодо сплати штрафних санкцій за не виконання умов договору з постачання продуктів харчування до навчальних закладів міста.

Про це розповів начальник відділу освіти Михайлот Гончар.

На підставі результатів процедури державних закупівель 28 лютого 2017 р. відділ освіти Каховської міської ради уклав з Малим приватним підприємством «Ритм» (м. Херсон) угоду на постачання у 2017 році до закладів освіти міста яєць курячих кількістю 100 тис. шт. Вартість договору склала 135 тис. грн. (1,35 грн./шт.).

Наприкінці вересня 2017 р. МПП «Ритм» в односторонньому порядку припинив виконувати умови договору пославшись на те, що не може постачати товар за ціною нижчою 2,20 грн./шт. (на той момент вартість одиниці товару була збільшена до 1,48 грн.).

Враховуючи положення укладеного договору, яке передбачає, що за умови відмови від виконання умов договору постачальник має сплатити штраф в розмірі 30 % від суми невиконаного договору (станом на жовтень 2017 р. сума невиконаного договору склала 62977 грн.) відділ освіти міської ради звернувся до Господарського суду Херсонської області з позовною заявою.

У зв'язку з цим, протягом двох місяців навчальні заклади міста мали проблеми з організацією повноцінного харчування дітей.

Визнавши доводи позивача законними, суд задовольнив позов відділу освіти Каховської міської ради до МПП «Ритм» у повному обсязі, зобов'язавши останнього сплатити на користь відділу освіти штраф в сумі 18893 грн. 19 коп. та судовий збір в сумі 1600 грн.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости