Суд арештував рахунки фіктивної фірми, у якої херсонські чиновники замовили ремонтів на 2,5 мільйони


16 января 2017 года.

Слідчі підозрюють службових осіб управління капітального будівництва Херсонської міської ради у зловживанні службовим становищем, що могло призвести до розтрати бюджетних коштів під час ремонту тепломережі до житлових будинків. Про це свідчить ухвала Херсонського міського суду Херсонської області, повідомляють "Наші гроші".

Як з'ясували слідчі з особливо важливих справ відділу розслідувань кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Херсонській області, у грудні 2015 року управління капітального будівництва Херсонської міськради замовило ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Дніпробуд» капремонт тепломережі до житлових будинків № 25 та № 27 по вул. Патона у м. Херсоні за 195 тис грн.

У 2016 році управління уклало з «Дніпробудом» додаткові угоди щодо капремонту ділянки магістральної тепломережі від житлового будинку №50 по вул. Жуковського у напрямку ТК-849 на 1,3 млн грн. Управління капбудівництва міськради перерахувало фірмі усі кошти на загальну суму 1,50 млн грн.

За даними слідчих, з грудня 2015 року по листопад 2016 року службові особи управління капітального будівництва Херсонської міськради розтратили понад 300 тис грн., перерахувавши їх «Дніпробуду» за виконання робіт з ремонту тепломережі, які не проводились.

Слідчі також встановили, що управління освіти Херсонської міськради у 2016 році замовило «Дніпробуду» реконструкцію покрівлі дитячого садка № 20 та школи №11 на загальну суму 892 тис грн. При чому, міськрада вже заплатила фірмі 268 тис грн. за виконання цих робіт.

За інформацією слідчих, які розслідують кримінальне провадження № 32016230000000104 від 09.11.2016, херсонський «Дніпробуд» створили невстановлені особи для прикриття протиправної діяльності, яка спрямована на штучне надання послуг, у тому числі і для управління капітального будівництва та управління освіти міськради. Директор «Дніпробуду» не має ніякого відношення до діяльності фірми. Він її зареєстрував за винагороду і передав всі документи іншій особі.

Суд наклав арешт на видаткові операції по банківським рахункам «Дніпробуду».

З березня 2015 року засновником та директором ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Дніпробуд» вказано Сергія Галіча.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости