Студентка першого курсу Херсонського аграрно-економічного університету Юлія Бакаліус отримала диплом І ступеня на Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка.
Про це на офіційному сайті повідомив університет.
Зазначається, що завершальний етап конкурсу пройшов 3 лютого, фіналістами стали 744 здобувачів освіти.
Конкурс було присвячено 210-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Раніше повідомлялося. що учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи №30, Софія Крамаренко, здобула перше місце у четвертому етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.