Стремоусов напав на журналіста

Стремоусов напав на журналіста
24 июня 2020 года.

У Херсоні блогер Кирило Стремоусов погрожував журналістові газети "Вгору" Дмитру Багненку за його публікації. Це сталося під час стріму, який вів Стремоусов, повідомляє представник ІМІ в Херсонській області.

Невдоволення Стремоусова спричинила публікація "Вгору" від 19 червня про те, що він контролював випилювання дерев під парковку на центральному проспекті міста.

Як розповів представнику ІМІ Дмитро Багненко, він 23 червня знімав місце, де ведеться будівництво парковки, коли з кафе поблизу вийшли Кирило Стремоусов та його товариш, експоліцейський Валерій Кулешов.

"До того як увімкнути камеру, Стремоусов штовхнув мене та вдарив по голові. Після цього він та Кулешов почали мені погрожувати. Я викликав поліцію", - розповів Дмитро регіональному представнику ІМІ.

На відео видно, що Стремоусов погрожував Багненку "стусанами", якщо той не припинить про нього писати в інтернеті.

"Прийшов, написав, що я щось там координував. <...> Ще раз писатимеш ще якісь дурниці зі свого якось незрозумілого світогляду, яке гівном десь там тхне, - ще раз кажу, стусанів від мене отримуватимеш особисто. Тому що ти кажеш про мене, моє прізвище і починаєш мене десь там обговорювати", - звернувся до журналіста Стремоусов.

Поліція на місці опитала Дмитра Багненка та Кирила Стремоусова. Валерій Кулешов давати пояснення відмовився.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости