Старт - у Дніпрі, фініш - в Одесі: регата «Козацький шлях 2019» завітала до Херсонщини


8 июля 2019 года.

Десятки яхт з різних куточків України беруть участь у масштабних змаганнях у рамках регати-фкстивалю «Козацький шлях 2019», що проходить з 30 червня по 9 липня 2019 року за маршрутом Дніпро-Запоріжжя-Нікополь-Херсон-Очаків-Одеса.

Мандри IV Всеукраїнського спортивно-патріотичного фестивалю «Козацький шлях 2019» присвячені Дню Конституції України, Дню Військово-Морських Сил ЗСУ та вшануванню воїнів і ветеранів АТО.

За словами організаторів, цьогоріч регата вийшла за межі Дніпра і зібрала десятки яхт, які не просто подорожують, а й змагаються на швидкість.

Яхтсмени долають відстань у півтисячі кілометрів по Дніпру, Дніпро-Бузькому лиману та Чорному морю.

Перегони розбиті на шість етапів. У кожному визначається трійка найкращих, якій вручається відповідні вимпели.

Регата стартувала від фестивального причалу м. Дніпра 30 червня 2019 року.

Далі спортивний шлях пролягав через Запоріжжя, Нікополь, Каховку, Херсон. Фінальний 60-кілометровий ривок - від Очакова, а підсумують змагання і назвуть імена переможців 9 липня в Одесі.

Яхтсмени подорожують історичними шляхами запорожців, зустрічаються із козаками сучасності, відвідують чорноморські військово-морські бази.

До Херсонщини, у складі 16 крейсерських яхт, «Козацький шлях 2019» прибув 3 липня.

У с. Республіканець учасники регати вшанували пам'ять отаманів Івана Сірка та Костянтина Гордієнка. Вже 4 липня вирушили до м. Берислав та м. Каховка.

5 липня регату-фестиваль у складі 11 яхт на міській набережній зустрічали у Херсоні.

Після виходу у Дніпро-Бузький лиман вітрильники регати «Козацький шлях - 2019» прямуватимуть у м. Очаків, де зустрінуться з юними яхтсменами, екскурсією відвідають Кінбурську Косу та завітають на могилу отамана Сидора Білого.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости