Станіславська громада Херсонщини в черговий раз отримала гуманітарний вантаж з питною бутильованою водою.
Про це повідомляє сторінка Станіславської територіальної громади у Facebook.
Зазначається, що до громади направлено 3 360 пляшок по 6 літрів.
Уточняється, що місцеве населення зможе отримати воду з понеділка – 17 липня. Про місця та час роздачі Станіславська СВА повідомить додатково на дошках оголошень. Публічно ця інформація не розголошується з питань безпеки.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/361108390_579526304350269_2435772000850619729_n.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/358537140_579526307683602_4735663297530877406_n.jpg)
Відомо, що вода передана завдяки співпраці Станіславської СВА та міжнародної організації «Проджект ХОУП».
Організація «Проджект ХОУП» працює в Україні з 2002 року та допомагає населенню у розвитку життєвих навичок, спрямованої на профілактику вживання наркотиків, профілактику ВІЛ та навчання дітей у початкових школах. З 24 лютого 2022 організація активно допомагає українцям, які постраждали в результаті бойових дій.