Стало відомо, у яких поїздах з'явилася воєнізована охорона


26 / 08 / 2020

В рамках пілотного проекту перші десять поїздів «Укрзалізниці» з 25 серпня супроводжує воєнізована охорона. Далі їх буде більше.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у Telegram. Він розповів, що в рамках пілотного проекту охороняти поїзди розпочали силами працівників воєнізованої охорони УЗ. Зараз близько 40 співробітників супроводжуватимуть 10 наступних пасажирських поїздів:

- №10 / 9 Маріуполь - Київ;

- №29 / 30 Київ - Ужгород;

- №38 / 37 Київ - Запоріжжя;

- №49 / 50 Київ - Трускавець;

- №63 / 64 Харків - Київ;

- №79 / 80 Дніпро - Київ;

- №92 / 91 Львів - Київ;

- №102 / 101 Київ - Херсон;

- №106 / 105 Одеса - Київ;

- №136 / 135 Київ - Покровськ.

З часом кількість поїздів і охорони буде збільшуватися.

Нагадаємо, питання безпеки пасажирів постало після кричущого випадку в ніч на 31 липня у потязі «Маріуполь-Київ», де чоловік побив і намагався зґвалтувати жінку. Поліція затримала тричі судимого нападника. Потерпіла Анастасія Лугова розповіла про обставини нападу.

Міністр транспорту Владислав Криклій зазначив, що злочинець не мав квитка і потрапив до вагону непомітно для провідниці.

Однак розслідування виявило, що провідниця нелегально продала злочинцю білет. Через це усі провідники і начальник поїзда «Маріуполь - Київ» були звільнені з посад.

Раніше член наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко зазначив, що поліцейська охорона коштуватиме «Укрзалізниці» 250 мільйонів гривень щорічно, оскільки Нацполіція наполягає, щоб ці послуги надавалися платно.

 

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости