Справу солдата, який вбив товарища, передали до суду


29 мая 2020 года.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно солдата строкової служби Збройних сил України, який обвинувачується у порушенні правил поводження зі зброєю, що заподіяло смерть військовослужбовця (ч. 2 ст. 414 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що 5 квітня 2020 року під час несення служби по охороні мосту біля одного з населених пунктів Херсонської області військовослужбовець порушив правила поводження зі зброєю. Він безпідставно наказав чатовому зміни передати йому автомат та, не переконавшись в наявності патрона у патроннику, з необережності здійснив постріл у стегно чатовому.

Потерпілого відразу було госпіталізовано до реанімаційного відділення місцевої лікарні, однак поранення стегнової артерії виявилося несумісним з життям.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 10 років.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости