Справу сідді Под’ячевої розгляне Каховський міськрайонний суд


24 мая 2017 года.

Суддя Каховського міськрайонного суду Под'ячева Інна несвоєчасно повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в своєму майновому стані. 17.05.2017 р. Управлянням захисту економіки в Херсонській області було складено протокол за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та скеровано до Каховського міськрайсуду.

До сьогодні справу до слухання не призначено. Активісти міста та Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» закликають ЗМІ та небайдужих громадян відвідати Каховський міськрайонний суд та нагадати про вимоги законодавства, аби забезпечити відкритий та чесний процес.

Додатково. Суддя Каховського міськрайонного суду Под'ячева Інна Дмитрівна 29.10.2016 отримала дохід від продажу автомобіля у вигляді грошових коштів на суму 250 000 грн, що перевищує поріг у 50 мінімальних заробітних плат. Порушуючи Закон України «Про запобігання корупції», Под'ячева І.Д. несвоєчасно (18.11.2016) повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в своєму майновому стані.

Теги: судья
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости