Справу херсонського митника-хабарника передали до суду


1 июля 2020 года.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно головного державного інспектора одного з відділів митного поста «Херсон-Порт» Херсонської митниці ДФС. Він обвинувачується у зловживанні службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди та внесенні завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів (ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що впродовж 2016-2018 років митник в інтересах третіх осіб, з метою одержання неправомірної вигоди, здійснював митне оформлення суден закордонного плавання поза місцем розташування митного посту.

При цьому, нарахування та списання коштів за виконання митних формальностей не здійснювалось. Таким чином закордонні судна не сплачували передбачені митні платежі, внаслідок чого державному бюджету завдано збитків на суму понад 170 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Автономної Республіки Крим. Оперативний супровід - Головне управління власної безпеки Державної фіскальної служби та Управління стратегічних розслідувань ДСР Національної поліції у Херсонській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Теги: митник
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости