Справа Гандзюк: адвокати Мангера просять пред'явити йому підозру в замаху на вбивство свідків

Справа Гандзюк: адвокати Мангера просять пред'явити йому підозру в замаху на вбивство свідків
8 февраля

Адвокати ексголови Херсонської облради Владислава Мангера, обвинуваченого у справі про вбивство Катерини Гандзюк, просять суд зобов'язати прокурора пред'явити їхньому підзахисному підозру в замаху на вбивство 3 свідків для того, щоб він отримав процесуальні права підозрюваного і міг захищати себе.

Про це у Фейсбуці повідомив адвокат Мангера Дмитро Ільченко.

«Думаю, що сьогодні ми подали у справі Мангера клопотання, яке ще не подавалося в суди в сучасній Україні. Якщо говорити простою мовою, то ми просимо суд зобов'язати прокурора пред'явити Мангеру підозру в замаху на вбивство Браги, Пилипенка і Павловського. Саме так - ми просимо, щоб Мангера офіційно визнали підозрюваним, а потім і обвинуваченим у такый ось справі. І передали її в суд», - йдеться в повідомленні.

Адвокат зазначає, то Мангер знаходиться під вартою виключно тому, що прокурор стверджує, що він погрожував свідкам Бразі, Пилипенку і Павловському. Тому сторона захисту клопоче і вимагає зобов'язати прокурора негайно пред'явити Мангеру підозру, щоб він отримав процесуальні права підозрюваного і міг захищати себе - викликати свідків, вимагати проведення очних ставок, подавати докази на свій захист, вимагати проведення експертиз тощо.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости