Українська змішана команда у складі Дар’ї Дудки, спортсменки з Херсонщини, та Сергія Куліша стала чемпіонами континентальної першості в стрільбі з трьох положень.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Зазначається, що у поєдинку за перше місце український дует обіграв суперників із Норвегії з рахунком 17:15.
Крім того, напередодні Сергій Куліш здобув «срібло» в цій же дисципліні серед чоловіків.
Раніше повідомлялося, що спортсменка з міста Нова Каховка Анастасія Павлова посіла перше місце на чемпіонаті України серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, та УОР зі стрільби з лука.