Вихованці Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі “Гран-прі НОВАЧОК”, “Гран-прі МАЙСТЕР” з кіокушин карате.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Аріна Домбровська здобула золоту та срібну медалі, а Макар Домбровський – дві бронзові.
Турнір проходив 1-2 червня у місті Буча, участь у ньому взяли 1 100 учасників.
Тренує спортсменів – керівник гуртка бойових мистецтв Сергій Дерій.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_19-34-10-594x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_19-34-09.jpg)
Станом на січень 2024 року на території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 21 заклад фізичної культури та спорту внаслідок чого більшість спортсменів не можуть тренуватися у своїх тренерів.