Вихованці ДЮСШ “Спартак” Херсонської міської ради вибороли два перших і одне друге місце на VII Чемпіонаті Європи з кіокушин БуДо карате в розділах куміте і ката.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Золоті медалі здобули Михайло Чернов у розділі “Куміте” та Артем Хлупін у категорії “Ката”.
Максим Каспрівський здобув срібну медаль у розділі “Ката”.
Чемпіонат проходив минулого тижня.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_23-17-16-768x1024.jpg)
Раніше повідомлялось, що вихованець дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 5 Херсонської міської ради Ярослав Білий здобув І місце на VII Чемпіонаті Європи з кіокушин БуДо карате (WKB) серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.
Станом на січень 2024 року на території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 21 заклад фізичної культури та спорту внаслідок чого більшість спортсменів не можуть тренуватися у своїх тренерів.