Учень 5 класу гімназії №20, Лев Доценко, у складі української футбольної команди “Ватага” ФК “Свети Влас”, посів ІІ місце у змаганнях з футболу.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Чемпіонат області з футболу Бургас 2023/2024 проходив у Болгарії.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-25_12-00-47-768x1024.jpg)
Раніше повідомлялось, що учень 5 класу Херсонської гімназії №20 Всеволод Аркаєв у складі команди Промесас Торрев’єха здобув І місце на Чемпіонаті з футболу Ліга Brave.
Нагадаємо, станом на 2024 рік на території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 21 заклад фізичної культури та спорту.