Учень 7 класу гімназії №20 Володимир Дишлик у складі юнацької команди “Станиславів” виборов III командне місце в іграх першого етапу Чемпіонату України з регбі.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Зазначається, що Чемпіонат відбувся 19 травня в Ужгороді.
Окрім того, спортсмен став учасником міжнародного турніру з регбі, який проходив у литовському місті Каунас.
Також команда отримала путівку у фінал Чемпіонату.
Раніше повідомлялося, що вихованець дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 5 Херсонської міської ради Ярослав Білий здобув І місце на VII Чемпіонаті Європи з кіокушин БуДо карате (WKB) серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.