Співробітники прес-служб органів влади на Херсонщині можуть отримати практичний посібник із організації роботи


12 мая 2016 года.

Уперше в Україні, з'явився практичний посібник з організації роботи прес-служб органів влади. Посібник було підготовано ГО «Інститут масової інформації» у рамках проекту «Будуємо мости заради реформ та довіри» за підтримки Посольства Великобританії в Україні.

Видання, автором якого є відома експертка з комунікацій Зоя Казанжі, містить практичні поради з планування роботи прес-служби. Зокрема, це стосується реакції на кризові ситуації, планування і підготовки прес-конференцій, організації повідомлень про успіхи та провали, реакції на недостовірну інформацію в ЗМІ та багато іншого.

«Протягом останніх півроку ІМІ провів тренінги для працівників прес-служб східних та південних областей України. Найбільшою проблемою, яку ми помітили, було нерозуміння ролі комунікаційної структури влади як такої, що має доносити інформацію, а не вирішувати чи приховувати проблеми влади. У посібнику зібрано багато практичних порад, є навіть інструкції, як написати цікавий прес-реліз, шаблони медіазаготовок, правила комунікацій для керівників органів влади, а також приклади розроблених інформаційних кампаній. Ми сподіваємося що цей посібник сприятиме покращенню інформування суспільства про дії влади, особливо в регіонах», - розповіла експертка Інституту масової інформації Ірина Чулівська.

Окрему частину посібника присвячено антикризовим комунікаціям, з переліком невідкладних кроків, і того, що варто робити обов'язково, а чого уникати, основні завдання антикризової команди, як боротися з чутками та інше.

Посібник можна почитати онлайн на сайті ІМІ або отримати друковану копію, зателефонувавши за номером +38 (050) 547-05-59 - Сергій Нікітенко

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости