Спікери другого регіонального OPEN DATA FORUM у Херсоні

Спікери другого регіонального OPEN DATA FORUM у Херсоні
29 августа 2016 года.

8-9 вересня 2016 у Херсонській міській раді пройде Другий регіональний OPEN DATA FORUM, під час якого буде презентована перша в Україні онлайн-система відкритих бюджетів міських шкіл, що впроваджуватиметься у школах міста.

Організатори форуму назвали імена спікерів.

Перший спікер Віктор Нестуля, старший аналітик Transparency International Ukraine, координатор напрямку реформування державних закупівель, співкоординатор Системи публічних електронних закупівель ProZorro від ТІ Україна. Розповідатиме про переведення всіх публічних закупівель в електронний формат через систему PROZORRO, що створює абсолютно нові можливості аналізу, моніторингу та контролю. Виступ буде цікавий IT-фахівцям та громадським діячам.

Віктор Гурський, операційний директор 1991 Open Data Incubator. Розповідатиме про те, як перетворити відкриті державні дані на реальні інноваційні проекти - стартапи, як конвертувати ці дані у ВВП. 1991 - перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.

Вячеслав Головченко - голова піклувальної ради Миколаївського Колледжу преси та телебачення. Розповість як треба привертати увагу громадськості до проблем міста. Мова йтиме про ефективне використання інструментів соціального медіа маркетингу та відкритих державних даних для активізації громадянського суспільства, діяльність у напрямку розвитку своїх громад. Як це робити ефективно у соціальних мережах, аби їх активність не закінчувалась лише простими лайками.

Організаторами Форуму виступають Херсонський обласний благодійний фонд «Об'єднання», Херсонська громадська організація «Центр досліджень суспільства» за підтримки Херсонської міської ради. Участь у форумі безкоштовна, реєстрація за посиланням: http://bit.ly/ks-ODF. Усі запитання можна направляти на емейл [email protected] або по телефону +380999428115. Сайт - odf-2016.fundunion.org.

Теги: OPEN DATA FORUM
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости