Сьогодні відбудеться презентація просвітницької кампанії на позачергових виборах Президента України

Сьогодні відбудеться презентація просвітницької кампанії на позачергових виборах Президента України
13 мая 2014 года.

13 травня 2014 року з 13.30 до 16.30 в місті Херсоні у приміщенні Конгрес - холу за адресою вул. Радянська, 7 відбудеться презентація - консультація Комітету виборців України і Громадянської мережі «ОПОРА» щодо просвітницької кампанії на позачергових виборах Президента України, призначених на 25 травня 2014 року.

Теми презентації та обговорення :

• ЯК ДІЗНАТИСЬ ПРО СВОЇ ВИБОРЧІ ПРАВА ТА ВИБОРЧІ ПРОЦЕДУРИ

• ЯК ДІЗНАТИСЬ ПРО МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ СВОЇХ ПРАВ

• ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИБОРЧОМУ ПРОЦЕСІ У РОЛІ ЧЛЕНА ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ АБО СПОСТЕРІГАЧА

• СИСТЕМА ОН-ЛАЙН НАВЧАННЯ ЧЛЕНІВ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ «ВИБОРКОМ» http://www.vyborkom.org/

• ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ», ВЕБ-САЙТ «ВИБОРИ В УКРАЇНІ» http://electioninfo.org.ua/, ПРОСВІТНИЦЬКІ ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВИБОРЦІВ ТА ІНШІ КОРИСНІ РЕСУРСИ

До участі у заході запрошуються представники партійних штабів в регіоні та штабів кандидатів; пропонуємо учасникам взяти з собою ноутбуки або планшети.

З питань організації заходу прохання контактувати з Василем Касьяновим, ХОО Комітет виборців України, за телефоном (0552) 325-026, 066-100-81-91, або електронною поштою - Менеджер ХОО КВУ [email protected]

Просвітницька кампанія здійснюється у рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку і Міністерства закордонних справ Норвегії.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости