Сьогодні відбудеться прес-конференція, присвячена 5-му міжнародному фестивалю "КіноДжем"


1 октября 2019 года.

1 жовтня об 11.00 у малій залі міської ради відбудеться прес-конференція, присвячена 5-му міжнародному фестивалю "КіноДжем".

Нагадаємо, що цього року "КіноДжем" розпочнеться 11 жовтня і триватиме до 21 жовтня.

Цьогоріч у "КіноДжемі" дві конкурсні програми: "Фільм року" та традиційний "Фільм за тиждень". Для останньої будь-хто з кіноаматорів або професіоналів має зняти свою власну ігрову кінострічку впродовж тижня.

Відкриють фестиваль 11 жовтня о 17:00 у конференц-залі "Конгрес" (вул.Ярослава Мудрого,7) традиційним жеребкуванням команд на конкурс "Фільм за тиждень".

15 жовтня у кінотеатрі "Мультиплекс" буде представлена програма конкурсу "Фільм року", а 21 жовтня там же відбудеться фінал конкурсу "Фільм за тиждень", нагородження переможців та урочисте закриття фестивалю.

Окрім того, 12-13 жовтня оргкомітет проведе низку майстер-класів зі створення фільмів, а також творчу зустріч із художником-аніматором та викладачем власної студії авторської анімації Микитою Лиськовим (Дніпро).

Всі заходи - безкоштовні.

"КіноДжем 2019" відбудеться за підтримки управління культури міськради, титульний спонсор фестивалю - мережа кінотеатрів "Мультиплекс".

Організатори - ГО Творче об'єднання "Кіно. Освіта. Творчість", Перша херсонська кіношкола.

Контактні телефони: 0664416345, 0952871101.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости