Сьогодні в Херсоні говоритимуть про гендерну чутливість місцевих медіа


17 августа 2017 года.

Згідно гендерного моніторингу регіональних медіа, індекс гендерної чутливості херсонських медіа - один із найнижчих в Україні. Що вплинуло на цей показник? При висвітленні яких тем найчастіше фігурують жінки, а яких - чоловіки? Чим зумовлений вибір осіб, які коментують подію чи дають експертну оцінку фактам і явищам? Як розпізнавати і не використовувати стереотипні образи і для чого нам фемінітиви?

Про ці та інші питання йтиметься під час першої в Херсоні гендерної медіа-кав'ярні, яка відбудеться 17 серпня 2017 року о 14.30 год. у приміщенні Джон Говард по пр..Ушакова, 30/1

На зустрічі буде презентовано також:

• результати гендерного моніторингу херсонських медіа,
• індекс гендерної чутливості українських медіа, сформований уперше в Україні (за результатами аналізу 90038 публікацій у 220 друкованих та інтернет-виданнях 22 областей)
• посібник «Гендерна абетка для медіа».

Захід відбудеться за участі:

• Оксани Ярош - гендерної експертки, експертки проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк)
• Богдани Стельмах - координаторки Волинського прес-клубу, керівниці проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк)
• Оксани Жіляєвої - голови Херсонського прес-клубу
• Олени Микитась - гендерної експертки, голови Херсонського обласного центру «Успішна жінка»

До участі в медіа-кав'ярні запрошуються журналістки/журналісти херсонських медіа, громадські активістки/активісти, яким цікава дана тематика.

Захід відбувається в межах проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики», що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за підтримки програми «У-Медіа» (Інтерньюз).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости