Сьогодні у Херсоні відбудеться круглий стіл з питань наркозлочинності


15 марта 2017 года.

Попри заявлені реформи, поліція в Україні майже не бореться з наркомафією, проте охоче переслідує наркозалежних. Так, 74% виявлених у 2016 році наркозлочинів стосуються виробництва, зберігання та перевезення наркотиків без мети збуту. Водночас злочини, пов'язані зі збутом наркотичних речовин, становлять лише 8%.

Наркозалежні, як і секс-працівниці, залишаються «зручною» категорією, за рахунок якої правоохоронці звітують про «високі показники» своєї діяльності, але чи впливає такий підхід на наркобізнес?

Про реальну ситуацію з наркозлочинами, а також про унікальний механізм розслідування порушень прав вразливих спільнот з боку поліції говоритимуть правозахисники та правоохоронці сьогодні, 15 березня 2017 р., початок о 14.20 у прес-клубі «Новий день» (м. Херсон, вул. Преображенська, 26) під час круглого столу, на якому буде презентовано дослідження Експертного центру з прав людини (ЕЦПЛ) «Дотримання прав вразливих груп населення у діяльності правоохоронних органів», а також результати роботи херсонської регіональної команди з протидії порушенням прав вразливих груп.

Учасники круглого столу:

- Віктор Чупров, проектний менеджер ГО «Експертний центр з прав людини»

- Злата Швець, соціолог ГО «Експертний центр з прав людини»

- Костянтин Тарасенко, начальник відділу уповноважених Голови Національної поліції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності

- Марина Єлисєєва, директор Регіонального центру вторинної правової допомоги Херсонської області

- Ілля Андрійовський регіональний представник управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Херсонській області

- Оксана Тропіна регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області

- Володимир Куценко, координатор Херсонської регіональної команди, юрист Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст».

- Представники Департаменту охорони здоров'я ОДА, регіональної прокуратури області, ГУ НП області та сервісних організацій Херсонської області.

Організатори - ГО «Експертний центр з прав людини» за підтримки програмної ініціативи "Громадське здоров'я" Міжнародного Фонду "Відродження".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости