Сьогодні у Херсоні відбудеться фінал V Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів "КіноДжем"

Сьогодні у Херсоні відбудеться фінал V Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів
21 октября 2019 года.

21 жовтня з 17:00 до 21:00 у залі №2 кінотеатру "Мультиплекс" відбудеться фінал V Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів "КіноДжем".

У програмі заходу - показ конкурсних робіт, створених учасниками "КіноДжему" у період з 11 по 20 жовтня 2019 року, визначення та нагородження переможців, урочисте закриття фестивалю "КіноДжем".

Нагадаємо,  цьогогоріч у “КіноДжемі” було дві конкурсні програми: “Фільм року” та традиційний “Фільм за тиждень”.

Фестиваль стартував 11 жовтня традиційним жеребкуванням команд на конкурс “Фільм за тиждень”, які за умовами участі мали зняти свою власну ігрову кінострічку впродовж тижня.  

15 жовтня у кінотеатрі “Мультиплекс” була представлена програма конкурсу “Фільм року”. Окрім того, 12-13 жовтня оргкомітет проведе низку майстер-класів зі створення фільмів, а також творчу зустріч із художником-аніматором та викладачем власної студії авторської анімації Микитою Лиськовим (Дніпро).

Усі заходи у рамках фестивалю безкоштовні.

Організатори фестивалю - ГО Творче об'єднання "Кіно. Освіта. Творчість", Перша херсонська кіношкола. "КіноДжем-2019" проходить за підтримки управління культури міськради та мережі кінотеатрів “Мультиплекс”.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости