Сьогодні у Херсоні покажуть "Планету факірів"

Сьогодні у Херсоні покажуть
21 / 04 / 2016

Сьогодні о 18:00 у Херсоні покажуть "Планету факірів" - спільний проект ХОАМДТ ім. М. Куліша та кафедри дизайну ХНТУ - фентезі- мюзикл, що стане репертуарною виставою театру. Творчий продукт, створений молодою командою авторів та постановників для молодого глядача Херсонщини та України.

Фантастична історія про дружбу та кохання, про підступність та імперські амбіції, але з обов'язковою перемогою вірних та щирих почуттів над віроломством та зрадою.

Художниками-постановниками проекту виступили студенти та викладачі кафедри дизайну ХНТУ: ними розроблені костюми, елементи декорацій, відео-контент та афіші вистави.
«Планета-факірів» за жанром - музична містична феєрія або фентезі-мюзикл. Вперше у  театрі ім.М.Куліша ставиться вистава, декорації якої - відео-проекційні. Одразу працюють декілька проекторів та проекційних площин - шоу складне та високотехнологічне, з залученням фахівців із київського шоу-бізнесу. Проникливі та чуттєві вокальні партії, виразне пластичне рішення, потужна сучасна музика, видовищні спец-ефекти, фантастичні костюми на фоні 2D та 3D декорацій складають яскраве видовище, що зможе вразити вибагливого сучасного глядача.

Події за сюжетом розгортаються у майбутньому на двох планетах - Землі та планеті Мегатея, що зветься планетою Факірів. Ми стаємо свідками захоплюючих пригод юного мага Теодоро та його сестри Кетті з друзями - роботом Роббі та живою лялькою Пентіною. Від рішення Тео залежить доля світобудови, чи стане він на бік темної сили, чи врятує він та друзі Всесвіт від загарбницьких дій та імперських амбіцій правлячого імператора Торроса.

Вистава розрахована на молодого (початкова, середня школа, студентство) та сімейного глядача. Без вікових обмежень. У виставі задіяні солісти театру - заслужена артиста України Ружена Рубльова, Таїсія Новачук, Максим Савчук, Ігор Кисельов, актори - Павло Костенко, Костянтин Рогань, Денис Шафалович, Андрій Клочко та ін. Автор та керівник проекту - Сергій Новачук, режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Олег Натяжний.

Теги: театр
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости