СМИ: На Херсонщину приедут Prodigy и Вудман

СМИ: На Херсонщину приедут Prodigy и Вудман
8 июля 2014 года.

Прифронтовий український фестиваль вільного візуально-танцювального мистецтва європейців, окрилених духом свободи «УНІКУМ-Х-ФЕСТ» шукає інформаційних партнерів.

Об этом сообщает ресурс "За Киев".

«Свого часу у більш мирні часи, я намагався допомогти цьому фестивалю і навіть був одним із ініціаторів цього проекту, але зараз - у важкий час для країни - це з мого боку не можливо. Тому прошу вас, журналістів, включитися в інформаційну підтримку цього дійства, якщо вам цікава ця тема!», - Пишет нардеп Александр Бригинець.

Далее сайт даёт информацию про фестиваль.

Інформація про фестиваль:

"УНІКУМ-Х-ФЕСТ" - УКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВІЛЬНОГО
ВІЗУАЛЬНО-ТАНЦЮВАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ЄВРОПЕЙЦІВ,
ОКРИЛЕНИХ ДУХОМ СВОБОДИ
15.08.2014 - 24.08.2014
Свобода! Драйв! Україна - Європа!
(офіційне гасло ("слоган") Х-Фесту)

Унікум-Х-Фест - це наймасовіша візуально-танцювальна дискотечна подія на узбережжі Чорного моря 2014 р.

Ідея фестивалю виникла серед групи однодумців, які вирішили створити справжній феєричний європейський фестиваль для вільних людей, які обожнюють танцювальну музику, купання у Чорному морі і політ у океані сонця, теплий пісочок, ласкаві посмішки, романтичні знайомства, нестримний вітер творчості etc.

Лише так і не інакше! Адже мусить бути гідна материкова альтернатива драйвовому відпочинку у тимчасово окупованому Криму.

Наші безсумнівні переваги: добре розвинене транспортне сполучення, безпечний і екологічно чистий регіон, можливість зануритись у історію і легенди скіфської доби, загадки древніх таврійських курганів, які не поступаються своєю магічною силою пірамідам Єгипту, Стоунхеджу друїдів, фігурам острову Пасхи ...

А ще й на додачу чудова можливість вітамінізуватись херсонськими фруктами, ягодами, овочами і досхочу насититись різноманітними напоями.

Унікум-Х-Фест - це твій новий бажаний кльовий досвід справжнього європейського фестивального відпочинку з нон-стоп дискотеками на свіжому морському повітрі зі звуком і світловими ефектами екстра класу, гарною сучасною живою клубною музикою, різнобарвним товариством, пізнавальними майстер-класами і дружньою теплою атмосферою.

Особливою ознакою Унікум-Х-Фесту є поєднання танцювального і візуального мистецтва.
На тебе чекають найкращі українські та світові зірки танцювальних майданчиків, вражаюча шоу-програма Ві-Джеїв і ще багато цікавого.

ОЙ, ЩО БУДЕ!..
А БУДЕ ВСЕ!
Хто не чув, або може й знає, про Криївку, що у легендарному Львові!
Тут, на Херсонщині, ця екзотика буде у танцювально-драйвовому приморському символічному варіанті.
Це буде - "ВІДКРИТА КРИЇВКА" (Як кажуть, найкраща схованка - на видному місці). Офіційний пароль: УКРАЇНА! (звернення) - ПОНАД УСЕ! (відповідь). Факультативні паролі (бажано знати): СЛАВА УКРАЇНІ! - ГЕРОЯМ СЛАВА!, також СЛАВА НАЦІЇ! - СМЕРТЬ ВОРОГАМ! ВОЛЯ НАРОДУ! -ВОЛЯ ЛЮДИНІ!
Бажаний аксесуар при реєстрації - скіфський намет довільного розміру (як його собі його кожен уявляє).
У кінці Унікум-Х-Фесту - підбиття підсумків у конкурсі "Найоригінальніший авторський скіфський намет". Призовий фонд - 1'000 грн.

Максимальна свобода і драйв для гостей фестивалю.
Ми хочемо максимально залучити свідомих патріотичних вільних духом людей з усієї України (схід, захід, північ, південь) і, можливо, із західної Європи, які у новій обстановці знайдуть один одного і нові можливості для дружби, співпраці тощо.

Трішки "полунички".
Можливість засмагати натуристам. Працюватиме огороджений і охоронюваний пляж для засмагання повністю оголеними. Додаткова вхідна платня на цей пляж - 25 грн. з особи на день.

Що по чім?
Можливість проживання у своєму наметі (25 грн. за добу із людини), у орендованому наметі - 50 грн. за добу із людини.
У наметовому містечку дозволено готувати собі їжу на захищених гасових приладах із дотриманням правил протипожежної безпеки.
Стоянка автомобіля - 25 грн. за добу, автобуса - 70 грн. за добу.
Вхідні квитки (ВКЛАДКА У КРИЇВКУ): за 9 днів проведення Х-Фесту при купівлі не пізніше ніж зо 10 днів до початку Х-Фесту: 450 грн., пізніше - 550 грн. Разовий вхід - 150 грн.
Оплату можна буде провести у електронному варіанті на офіційному ресурсі UNIKUM-X-FEST.
Туалети - не смердючі, не біо-туалети. Достатня кількість душових кабінок.

Зручно добиратись.
З Херсону із Залізничного вокзалу у Залізний порт, б/в "Чорноморець" курсує безліч маршруток. При пікових навантаженнях будуть спеціальні автобуси з символікою Х-Фесту з Херсону і Скадовська.

Круті Ді-джеї.
Зокрема, ТОМ КРАФТ (Німеччина), ПРОДІДЖІ (Англія), ГАС ГАС (Ісландія), МОДЖО (Франція), КРІСТІАН БЬОРНС (золотий голос холдингу ВАН БЮРЕНА, Англія).
Українські Ді-Джеї: ВУДМАН; в процесі узгодження умов: ОМНІА, СПАРТАКЕУ, МАЙС, МАРІКА РОССА, БУРЖУЙ, ІРА ЧАМПІОН і багато інших.
Планується також виступ гурту "ТАНОК НА МАЙДАНІ КОНГО" (узгоджуються умови і дата виступу), ДЗІДЗЬО, хотіли б бачити "ШПИЛЯСТИХ КОБЗАРІВ" на чолі з Ярославом Джусем з адаптованою клубною хаус-транс-драйв програмою.
Основні дискотеки - вечірньо-нічні. Сучасні лазерні проекційні установки і спеціальні ефекти.

Фестиваль Ві-Джеїв "ВІ-ДЖЕЙ-Унікум-Х-Фест". Одна із "фішок" Фесту.
Буде конкурс публіки на визначення кращої роботи відео Ді-Джеїв.
Призовий фонд - 10'000 грн.

Удень не менше тусні ніж уночі!
Спеціальна денна програма.
Зранку для бажаючих - йогівська, ци-гун і інші медитації.
Конкурси, перфоманси, виставки, інсталяції, майстер-класи на таврійсько-скіфську тему, повна воля бажаючим залишити своє графіті на огорожах тощо.
Польоти на кайтах, катамарани, каяки, яхта-паті, інші розваги на воді. Для справжніх козаків і козачок - сучасні тренажери на відкритому повітрі тощо.
Щоденні проводи сонця під звуки трембіти.

Сувенірний ярмарок.
Продаж сувенірів із символікою Х-Фесту, "фріканутих речей" тощо.

Смачна і корисна їжа.
Основний годувальник - кафе-музей "Козацька мрія". Контактна особа - Ігор Багна (67) 483-1058. У пікові навантаження планується залучення інших харчових закладів.

На закриття 24.08.2014 р. - неймовірно романтична, розлабляюча і пікантна рейв-дискотека у піні "Унікум-Х-Фест пляжна пінна вечірка" ("біч-паті"), феєрверки, корабель МНС з фонтаном з водометної установки тощо.

Також у день закриття буде проведений Благодійний аукціон "Унікум-Х-Фест - воякам", на якому будуть лоти у вигляді особистих ексклюзивних речей відомих Ді-Джеїв і Ві-Джеїв, виконавців і музичних гуртів, прогресивних Народних депутатів України тощо.
Також протягом усього Фесту будуть збиратись кошти на допомогу воякам, які захищають Україну у південно-східних областях і на кордонах.
На зібрані кошти будуть закуплені сучасні (зокрема кевларові) захисні шоломи, прилади нічного бачення та інша військова амуніція, яка найнагальніше потрібна.
При цьому оргкомітетом Фесту закуплене буде напряму, повз Міністерство оборони доставлене і вручене під розписку конкретним воякам.
Увесь прибуток "Х-Фесту", утворений після покриття витрат, буде також направлений на підтримку Херсонського батальйону територіальної оборони.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости