SkyUp отримав знижку на польоти з Херсона до Шарм-ель-шейху


5 февраля 2021 года.

Херсонська обласна рада погодила комунальному підприємству Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» вартість послуг міжнародного аеропорту «Херсон», які плануються надавати українською авіакомпанією SkyUp. Відповідне рішення прийнято на ІV черговій сесії Херсонської обласної ради VІІІ скликання.

За словами директора «Херсонських авіаліній» Віталія Кучерука, через епідемію коронавірусу та карантинні обмеження дохід підприємства у 2020 році впав на 20% у порівняні з 2019-им. У такому ж складному становищі знаходяться і всі авіакомпанії. Тому SkyUp попросив знижку на польоти з Херсона до Шарм-ель-шейх, які стартують з 3 березня.

По зниженому тарифу авіакомпанія заплатить комунальному підприємству за один рейс близько 35 тис. грн (плюс-мінус в залежності від кількості пасажирів). Таким чином, аеропорт щомісяця отримуватиме дохід у розмірі близько 140 тис. грн, що дозволить йому самостійно сплачувати комунальні послуги. Сьогодні для аеропорта це чимала підтримка.

Крім цього, SkyUp обіцяє з 15 травня двічі на тиждень почати польоти на Анталію. А Ryanair з 28 березня відновлює авіарейси до Кракова і Катовіце.

Відзначимо, знижки на польоти затверджені Міністерством інфраструктури, але необхідне їх погодження від власників аеропортів.

Довідка. За 2020 рік послугами херсонського летовища скористалася 61 тисяча пасажирів, тоді як за планом їх мали прийняти 150 тисяч. Корективи внесла епідемія коронавірусу та карантинні обмеження. Проте, за підсумками минулого року міжнародний аеропорт Херсона потрапив у десятку кращих летовищ України за кількістю прийнятих «бортів». У Державному підприємстві з обслуговування повітряного руху України «Украерорух» підрахували, що торік він прийняв 1082 рейси (не тільки пасажирських, а й вантажних та службових). І за цим показником знаходиться на дев'ятій позиції рейтингу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости