Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника природного парку "Нижньодніпровський" Олексія Чачібаї

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника природного парку
1 ноября 2021 года.

Херсонською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника природного парку "Нижньодніпровський" Олексія Чачібаї, за фактами службового підроблення та службової недбалості (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України), а також його заступника за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачені, будучи наділеними службовими повноваженнями щодо збереження, відтворення та раціонального використання природних ресурсів у межах відомчої території, допустили низку порушень. Протягом 2019-2020 років посадовці, володіючи інформацією про закінчення лімітів використання водних ресурсів - певних видів риб, не вжили заходів щодо зупинення промислового вилову.

Більш того, керівник, знаючи про понаднормовий вилов водних живих біоресурсів, з метою приховання такого факту підписав звіт про використання природних ресурсів у межах парку, відомості в якому не відповідали дійсності.

Як наслідок, дії обвинувачених призвели до настання тяжких наслідків у вигляді матеріальної шкоди в розмірі понад 62 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, за оперативного супроводу відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України Управління СБУ в Херсонській області.

Задля відшкодування матеріальної шкоди завданої кримінальним правопорушенням прокуратурою заявлено цивільний позов на вищевказану суму.

 

Теги: чачібая
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости