Ситуація з електропостачанням у Херсоні – контрольована. Про це повідомив заступник голови облради Юрій Соболевський.
“Хочу заспокоїти вас щодо чуток, що Херсон найближчими днями залишиться без електроенергії. Це лише чутки! Ремонтні бригади працюють у штатному режимі. Можливі перепади в мережі, які для нашої області сезонні, тому що почали генерацію сонячні станції. Найближчим часом це також вирівнюється”, – відзначив він.
Соболевський попросив з розумінням поставитися до того, що поки що неможливо виконати всі ремонтні роботи та відновити енергопостачання у всіх громадах у повному обсязі.
“Робота у цьому напрямі ведеться постійно. А також прошу всіх допомагати нашим комунальним та енергосервісним службам у їхній роботі – ці люди зараз працюють “не завдяки, а всупереч”, і саме завдяки ним у наших будинках та квартирах є газ, електрика, вода. Все буде Україна”, – наголосив заступник голови облради.