Ситуація в окупованому Скадовську продовжує ускладнюватися

Ситуація в окупованому Скадовську продовжує ускладнюватися
07 / 07 / 2022

Ситуація в окупованому Скадовську на Херсонщині продовжує ускладнюватися.

Про це у Фейсбуці заявив міський голова Скадовська Олександр Яковлєв.

«Ситуація в місті продовжує ускладнюватися. З 1 липня зупинили свою роботу відділення Укрпошти. Відтепер усі готівкові пенсії будуть перераховуватися на спеціальні рахунки в Ощадбанку, звідки їх можна буде взяти лише при зверненні до працюючих відділень Ощадбанку на підконтрольній території. Безготівкові виплати на пенсійні картки продовжують надходити згідно з графіком», - зазначив Яковлєв.

За його словами, продовжується тиск окупаційної влади на вчителів. Їм активно пропонують із 1 вересня йти працювати в російські школи, але вчителі не погоджуються, написав міський голова.

Держава та міська рада продовжують виконувати свої зобов'язання по утриманню всіх комунальних закладів та установ.

«Здійснили всі виплати за червень у підпорядкованих нам закладах. Разом, це майже 2 тис. жителів скадовської громади. Звісно, виплати не отримують ті, хто проявив свою підтримку окупаційній владі. Такі, на жаль, є», - підкреслив міський голова.

Зрозуміло, що ні про який курортний сезон цього року не йдеться, акцентує Яковлєв. Місто «звільнили» від нормального безпечного життя, тому люди змушені виїжджати.

Українського зв'язку та інтернету немає з кінця травня. Дехто пристосувався, а дехто принципово не вірить у пропаганду, що це надовго, й очікує на звільнення, написав міський голова.

Нагадаємо, 6 липня у Скадовську пролунало кілька вибухів - жертвами стали 5 людей - 1 загинула і ще 4 отримали поранення (серед них дитина). 

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости