Сільський депутат мало не отримав 17 гектарів на 50 років без аукціону

Сільський депутат мало не отримав 17 гектарів на 50 років без аукціону
19 / 05 / 2014

Суд зобов'язав селянське фермерське господарство «Южна еліта»повернути земельну ділянку площею 17,3 га до земель запасу Високівської сільської ради (Бориславський район Херсонської області).

Про це свідчить рішення Господарського суду Херсонської області від 11 квітня.

12 липня 2011 року голова Бериславської районної державної адміністрації Ярослав Павлівський затвердив технічну документацію із землеустрою. І в той же день було укладено договір оренди ділянки. «Южна еліта» отримала в оренду на 49 років 14,35 га і 2,95 га ріллі.

Цей договір в суді оскаржила районна прокуратура.

ФГ «Южна Еліта» є юридичною особою і отримати вказану ділянку в оренду для ведення фермерського господарства могла лише на земельних торгах. Але вони проведені не були.

Райдержадміністрація і СФГ «Южна Еліта» заявили в суді, що ділянка передавалася в оренду голові селянського господарства, тому аукціон і не був проведений. Але суд ці доводи відкинув, оскільки жодних доказів цього не отримав. Так само як і доказів того, що на ділянці знаходиться нерухомість, що належить голові підприємства. Більше того, у договорі оренди прописано, що на ділянці відсутні об'єкти нерухомості.

Одним із засновників і головою СФГ «Южна еліта» є депутат Високівської сільської ради (з 2006 року) Валерій Атаманюк. До складу засновників підприємства також входять Валентина Черкасюк, Лариса Мазур, Альоша Куп'як, Валерій Куп'як і Михайло Куп'як.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости