Школярі Херсонщини отримали нагороду на конкурсі ім. Бетховена


11 / 06 / 2017

2-4 червня в Харкові проходив ХV Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена, який впевнено зайняв своє місце у культурному житті України і згуртував навколо себе талановитих юних музикантів.

Його відкриття проходило в Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П.Котляревського під звуки відомого музичного твору «Ода радості» в виконанні симфонічного оркестру ДМШ №1 ім. Бетховена. Учасники конкурсу мали змогу послухати Лауреатів конкурсів минулих років та студентів консерваторії. Виконавську майстерність юних музикантів оцінювало професійне журі.

Третій рік поспіль у конкурсі приймає участь фортепіанний ансамбль Генічеської ШЕВ у складі: Владислав Немитов, Єлизавета Лосевичева (викладачі: Жернова Л.М., Шкроб О.А.). І в цей раз учні виступили емоційно, яскраво і стали дипломантами.

Диплом учасника конкурсу в молодшій віковій категорії в номінації «Фортепіано» отримала учениця Генічеської ШЕВ Софія Коренкова (викладач Гак В.А.)

Зараз юні музиканти готуються до XIV Міжнародного музичного конкурсу «Fortissimo», який пройде 16 червня на базі Генічеської ШЕВ.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости