У рамках спільного проєкту UNICEF та Мінреінтеграції діти Херсонщини отримали нові гаджети для навчання.
Про це повідомляє Херсонська ОВА.
Зазначається, що 968 планшетів та 631 хромбук отримали учні, котрі мешкають в Дарʼївці, Музиківці, Східному, Широкій Балці, Олександрівці, Миролюбівці, Надеждівці, Високопіллі, Великій Олександрівці, Миловому, Дудчанах та Борозенському.
“Школярів Херсона також не залишили без уваги. Від Міністерства освіти й науки передали учням 346 планшетів та 346 хромбуків”, – йдеться у повідомленні.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/fb_img_1681489337934-01.jpeg)
Нагадуємо, що у Херсоні встановили ще одне мобільне укриття.