Школи Херсонщини відновлять роботу із 2 листопада


31 октября 2020 года.

З 396 закладів освіти Херсонщини 29 - 30 жовтня розпочали роботу 35 шкіл міста Херсон та 7 - міста Каховка. Решта планують відновити роботу з 2 листопада.

Про це повідомляє Херсонська облдержадміністрація.

За словами заступниці начальниці управління освіти і науки ОДА Тетяни Юшко, наразі у закладах освіти області коронавірусом хворіє 18 дітей з 12 шкіл. Через це 13 класів перебуватимуть на самоізоляції, а один клас у Скадовському районі навчатиметься дистанційно.

"Ми пропонуємо розпочати навчання очно, але якщо ситуація з поширенням COVID-19 в області погіршуватиметься, то прийматимемо рішення комісії про перехід на змішану або дистанційну форму навчання", - говорить Тетяна Юшко.

Розглядають наразі і питання добровольного переведення дітей на дистанційну форму навчання. Задіяти такий механізм пропонує головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров'я Юрій Ромаскевич.

"Поки нас не віднесли до "червоної зони", ми маємо продовжувати навчання в очній формі. Але також маємо дати змогу батькам, які мають технічну можливість, аби їхні діти навчались дистанційно, отримати цю послугу. Тобто за бажанням вони можуть написати відповідну заяву, аби їхня дитина навчалась вдома, а не в школі".

Таким чином, вважає Юрій Ромаскевич, можна мінімізувати ризики зараження школярів та вчителів коронавірусом.

Теги: школи
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости