Шерифи продовжують працювати на Херсонщині


10 июля 2017 года.

Херсонський обласний центр зайнятості продовжує сприяти зайнятості безробітних військовослужбовців, які повернулися із зони АТО, в тому числі через соціально направлений проект «Шерифи».

До громадських робіт, що організовуються в рамках роботи проекту, залучаються безробітні особи, які мають бажання працювати у сфері охорони громадського порядку.

З початку року вже залучені до цих видів робіт 148 осіб, з них 48 - з числа демобілізованих військовослужбовців із зони АТО та 2 - внутрішньо переміщені особи. У прикордонних з анексованим Кримом районах Херсонщини працювали 46 безробітних осіб, з них 12 - це демобілізовані військовослужбовці із зони АТО.

Під час роботи «Шерифи» проводять профілактичні бесіди з підлітками та індивідуальну інформаційно-роз'яснювальну роботу з неблагонадійними сім'ями з питань недопущення і профілактики злочинів і правопорушень, зустрічаються з трудовими колективами, роз'яснюють вимоги чинного законодавства України. Також постійно проводять роз'яснювальну роботу з працівниками торгівлі щодо недопущення реалізації неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Допомагають головам територіальних громад вести облік осіб, які прибули до населеного пункту з метою тимчасового проживання тощо.

Робота, яку виконують інструктори-«шерифи» важлива та суспільно корисна для громадян області. Реалізація соціально направленого проекту в області триває та знаходиться на щоденному контролі Херсонського обласного центу зайнятості.

Теги: шерифы
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости