Шахраї на Херсонщині від імені керівника області вимагають гроші


8 декабря 2016 года.

Зловмисники представляються посадовими особами облдержадміністрації та особистими помічниками Андрія Гордєєва і вимагають сплатити чималу суму на банківські рахунки.

Шахраї, прикриваючись іменем губернатора, телефонують підприємцям і бізнесменам області з наполегливим „проханням" надати фінансову допомогу для дітей-сиріт із зони АТО.

Це діють шахраї, які винайшли черговий метод ошуканства, який спекулює на святому почутті людей щодо надання допомоги нашим військовим. І знаючи активну позицію голови облдержадміністрації стосовно підтримки військовослужбовців аферисти вирішили використати його ім'я в своїх ницих цілях.

Андрій Гордєєв зауважив, що нікого не уповноважував від свого імені збирати будь-які кошти на благодійну допомогу. Натомість голова облдержадміністрації закликає мешканців Херсонщини, керівників підприємств та організацій у разі подібних звернень, листів та дзвінків повідомляти особисто очільнику області і негайно звертатися до правоохоронних органів.

За наявними фактами голова обласної державної адміністрації звернувся з листом до головного управління національної поліції області для належного реагування.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости