Сфера охорони здоров'я Херсонщини отримала майже 700 млн грн


4 января 2017 года.

Згідно інформації Департамента охорони здоров'я ОДА щодо розподілення бюджетних коштів для обласних закладів сфери охорони здоровя на 2017 рік було виділено 699,5 млн грн, повідомляє сайт Херсонської ОДА. 

По видатках на сферу охорони здоров'я кошти будуть розподілені за необхідністю до закладів охорони здоров'я та безпосередньо хворим:

- 18,3 млн грн - цільові видатки на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет I типу. Під диспансерним наглядом перебуває 5924 дорослих та 186 дітей, які потребують щоденного лікування інсуліном.

- 19,0 млн грн для обласного Центру нефрології, гемодіалізу і перитоніального діалізу Херсонської обласної клінічної лікарні на лікування 112 хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу.

- 0,4 млн грн для Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом для забезпечення виплат щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ, та здійснення банківських послуг, пов'язаних з виплатою цієї допомоги.

- 0,1 млн грн по КЗ ХОР «Херсонський обласний онкологічний диспансер» для придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення, лабораторних реактивів для стаціонарних спеціалізованих відділень, що надають медичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі для лікування онкологічних захворювань.

Крім того, Херсонська область отримає цільові субвенції з державного бюджету:

3,8 млн грн для КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомои та медицини катастроф» ХОР на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги;
0,5 млн грн на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії (буде розподілено між обласними, районними та міськими закладами охорони здоров'я, які мають відповідне медобладнання);
13,6 млн грн на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань (гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма, цукровий діабет II типу);
4,1 млн грн для КЗ ХОР «Обласний кардіологічний диспансер» на придбання ангіографічного обладнання.
Водночас, з обласного бюджету передбачено:

- 3,6 млн грн для забезпечення мешканців безкоштовною медичною діагностикою в обласних закладах охорони здоров'я за направленням лікаря (загальний аналіз крові, аналіз крові (цукор), аналіз сечі, ультразвукова діагностика (дослідження органів черевної порожнини, сечевого міхура, малого тазу (жінки-трансабдомінальним методом), простати (чоловіки), рентгенографічне обстеження грудної клітини);

- 0,1 млн грн на виплату стипендії у розмірі 5 тис.грн 20 кращим медичним працівникам галузі (10 номінацій по 2 особи).

 

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости