Сергій Тріщанович представив нового голову Каховської райдержадміністрації

Сергій Тріщанович представив нового голову Каховської райдержадміністрації
25 / 04 / 2014

Вчора, 24 квітня 2014 року, заступник голови обласної державної адміністрації - керівник апарату Сергій Тріщанович представив активу Каховського району новопризначеного голову районної державної адміністрації Віктора Балабанова.

«Каховський район має великий економічний потенціал, адже тут працюють справжні професіонали. Для вас ця робота не нова і знайома в усіх напрямках, тому необхідно продовжувати усі напрацювання, які, безумовно, підуть на користь району та підвищення рівня життя його населення», - наголосив Сергій Тріщанович, звертаючись до новопризначеного голови.

Користуючись нагодою, Сергій Тріщанович також ознайомив присутніх із політичною та економічною ситуацією, яка нині склалася на Херсонщині в світлі останніх подій в державі, зупинився на основних напрямках роботи органів влади всіх рівнів та закликав керівників до злагодженої і стабільної роботи.

У свою чергу, Віктор Балабанов подякував присутнім за підтримку, довіру та окреслив пріоритетні напрямки в роботі серед яких - підвищення виконавської дисципліни, недопущення проявів сепаратизму, робота над наповненням місцевого бюджету, легалізація робочих місць, забезпечення стабільної роботи всіх об'єктів соціальної сфери.

«Не зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію, яка склалася в країні, всі системи та об'єкти життєдіяльності повинні працювати ефективно та безперебійно. Запевняю, я працюватиму чесно та відкрито», - сказав у своєму виступі Віктор Балабанов, а також висловив сподівання на плідну і конструктивну співпрацю з кожним керівником, сільськими та селищними головами в інтересах району.

Довідка: Віктора Балабанова розпорядженням Президента України № 741/2014-рп, від 23 квітня 2014 року, призначено головою Каховської районної державної адміністрації. Його попередник - Сторчак Володимир припинив свої повноваження 11 березня 2014 року на підставі розпорядження Президента України № 98/2014-рп від 05 березня 2014 року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости