Сергій Шевцов про завершення року і майбутнє МФК Кристал Херсон

Сергій Шевцов про завершення року і майбутнє МФК Кристал Херсон
3 января 2018 года.

Напередодні Нового року керівник МФК Кристал Сергій Шевцов дав інтерв'ю для офіційного сайту клубу

Сергію Анатолійовичу, з нашого останнього інтерв'ю пройшло майже два місяці. Розкажіть про події що сталися в житті клубу за цей час?

За цей невеликий проміжок часу сталося декілька важливих для нашого клубу подій. Ми взяли участь у передноворічному турнірі, що пройшов у Миколаєві. Зіграли проти команд першої та другої ліги. Безперечно, участь у подібному турнірі дуже важлива зі спортивної точки зору. Також знаковою подією стало позитивне рішення міської ради, щодо фінансування клубу у наступному році.
Особливо хочу відзначити роботу у соціальному напрямку. Пауза у проведені офіційних змагань дозволила більш активно проводити уроки футболу для учнів херсонських загальноосвітніх шкіл. Крім того у грудні разом з управлінням молоді та спорту міської ради провели для вихованців спеціалізованих футбольних шкіл турнір під назвою «Кубок міського голови». Всі учасники отримали нагороди, солодкі призи та календарі МФК «Кристал». Приємно бачити, що діти проявляють цікавість до футболу, і можливо у майбутньому хтось із них поповнить ряди «Кристала».

Як ви оцінюєте результати, що показала команда у передноворічному турнірі?

Оскільки суперниками були представники професійних ліг, такі як МФК «Миколаїв», ПФК «Суми» «Суднобудівник» (Миколаїв), «Реал Фарма» (Одеса), ФК «Металург» (Запоріжжя), МФК «Миколаїв-2», вважаю, що підсумкове трете місце є хорошим результатом. Попереду нас тільки першолігові колективи. В деяких матчах нам не вистачало ігрових кондицій, оскільки офіційний сезон для «Кристала» закінчився раніше ніж у суперників, але в цілому виглядали достойно. У матчі за третє місце проявили характер і здобули важливу вольову перемогу.

Розкажіть про рішення міської ради виділити кошти для фінансування клубу у 2018 році. Про яку суму йде мова?

Міська рада затвердила програму розвитку футболу у місті Херсоні на 2018 рік. Бюджет «Кристала» складатиме 3,4 мільйона гривень. У разі вдалого проходження процедури атестації та участі у другій лізі бюджет буде збільшено до 4 мільйонів.

Чи розпочав клуб процедуру атестації?

Так, згідно з планом ми розпочали проходження правового критерію. Впевнений, що МФК «Кристал» не матиме проблем з атестацією і вже влітку ми стартуємо у другій лізі чемпіонату України.

Які плани у команди на зимовий період?

Зимою плануємо взяти участь у турнірах та зіграти якомога більше контрольних матчів з сильними суперниками. Стосовно складу команди можу сказати, що кістяк залишається, проте безумовно будемо шукати підсилення. Команду поповнять тільки ті футболісти, в яких ми побачимо потенціал для участі у другій лізі.

Ми на порозі Нового року. Що б ви хотіли сказати вболівальникам МФК «Кристал Херсон»?

Для вболівальників, наших партнерів, працівників клубу і стадіону, управління молоді та спорту міської ради, депутатського корпусу та керівництва міста маю тільки слова безмежної вдячності.
Ми відчували Вашу підтримку у період становлення клубу. Сподіваюся, робота яку проводить клуб і гра футболістів у наступному році буде збирати на трибунах нашого стадіону все більше херсонців.
Насамперед бажаю всім миру, здоров'я та більше щасливих хвилин у житті. Успіхів у всіх Ваших починаннях!

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости