Сергій Притула у Херсоні розповів про майбутні політичні плани

Сергій Притула у Херсоні розповів про майбутні політичні плани
21 февраля

20 лютого у Херсоні відбулась зустріч із політиком, волонтером Сергієм Притулою.

Із херсонцями він говорив про те, чи можна залишатись поза політикою та чи можуть бути поза політикою спорт та культура.

На зустріч зібрались понад сто херсонців.
Притула розповів, що створює політичну силу за демократичними принципами.

«В Україні переважають вождистські партії. Я маю твердий намір створити партію лідерську. Найголовніше для мене - щоб була взаємна довіра між лідерами на місцях, членами політичної сили та виборцями», - розповів він.

За його словами, пріоритетом у формуванні команд є не відданість, а фаховість: «Люди в партії - це не найняті менеджери на роботу, з ними не можна поводитися як з ресурсом, який можна взяти і звільнити».

Працювати над створенням команд у регіонах Притула почав за два роки до парламентських виборів, щоб встигнути перевірити людей і спрацюватися в команді.

«Не може партія формуватись за три місяці до виборів. Люди, яких ти об'єднуєш в одну команду, навіть якщо кожен з них окремо геніальний, повинні мати спільний знаменник. Це не правильно притиратися вже в процесі і розуміти, що ти з цією людиною не хочеш сидіти в одному ряду. Тому ми почали шукати людей і формувати команди ще з червня минулого року. Людям, які долучаються до нас по всій країні, ми будемо ставити ряд задач, ряд проектів, виконання яких покаже, наскільки ми сходимося, наскільки збігаються наші світогляди», - зазначив політик.

Херсонці запитували Притулу про бачення політики у різних напрямах.

«Приємно не лише те, що сьогодні тут зібралось дуже багато людей, які поділяють мій особистий біль з приводу того, що зараз відбувається, і прагнуть включатись у процес змін, а й те, що сьогодні відбулась насправді фахова дискусія», - поділився враженнями про зустріч Сергій Притула.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости